StosowanieDawkowanie i droga podania
Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:
- pojedyncza dawka: 1 tabletka, przyjmować co 4-6 godzin
- maksymalna dawka dobowa: 3 tabletki
Przed zażyciem tabletkę należy rozpuścić w 1/2 szklanki wody.
PrzechowywaniePrzechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
PrzeciwwskazaniaOstrzeżenia
Lek zawiera paracetamol. Ze względu na ryzyko uszkodzenia wątroby w czasie stosowania leku nie należy:
- przyjmować innych leków zawierających paracetamol
- pić alkoholu
Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
OpisApap ból i gorączka C plus Tabletki musujące smak cytrynowy 10 tabletek
Skład1 tabletka musująca zawiera: 500mg paracetamolu i 300mg kwasu askorbowego oraz substancje pomocnicze: w tym aspartam (E951), lek zawiera sód.
Dodatkowe informacjePrzed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.